| Elena1234456 a întrebat:

De ce in ziua de azi este rau daca esti diferit?

Răspuns Câştigător
| Rukhsandra a răspuns:

Deoarece diferit = ciudat pentru uni rolling on the floor
dar e bine sa fi diferit... ce-ar fi daca toti am fi la fel?
am fi niste clone plictisitoarebatting eyelashes

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pentru ca fiecare crede ca e de neinteles.Si habar nu are cat greseste pana nu inalneste aceea persoana care dintr-o privire te citestehee hee

| baru a răspuns:

Cine hotareste in ziua de azi daca esti prost sau nebun? Lumea. Ca atare daca nu esti ca majoritatea oamenilor esti dat la oparte sau marginalizat Inca nu am ajuns pana acolo incit sa fim respectati pentru cea ce facem nu pentru faptul ca eu de exemplu nu ascult manele sau nu ascult opereta sau nu beau pana cad sub masa Si atunci este normal ca este rau pentru cei care sunt diferiti Dar nu ei sunt diferiti eu cred ca partea cealalta Dar mergem inainte si ne cautam oamenii cu care putem dialoga civilizat si cu cei care mai au bun simt in ei Pa

| Irina117 a răspuns:

Pentru ca unii au niste idei
mai nasoale
si critica oamenii dupa cum vor ei
si nu mi se pare ok
si tu de ex daca nu esti ca x...esti mai demodata...au alte idei
unii sunt diferiti...si e rausad

| Fifylici a răspuns:

Sa iti raspund sigur nu prea stiu
dar mie nu mi se pare ceva iesit din comun in afi diferit de ceilalti adica toti suntemi diferiti si unici in felul nostru si asta nu afecteaza pe nimeni cu nimic
daca stam sa o luam asa de exemplu faci parte dintr-o gasca si nah tu nu esti de acord cu ceilalti sau ai alta concepitie fata de un anumit aspect e normal sa zica daaa uite-o si pe ciudatica aia sau mai stiu eu ce apelative folosesc
dar a fi diferit sau a fi mai ciudat fata de altii nu inseamna ca esti si rau sau daca tu te diferentiezi fata de altii print-un anumit aspect nu inseamna ca esti o fata anormala
acum nu prea mai stiu fiecare cu conceptia lui
asa cum spune-am si mai sus daca esti diferit de altii nu inseamna ca esti sau ca faci ceva rau!
pa pa

| cristime a răspuns:

Din pacate da. Daca esti diferit inseamna ca gandesti altfel si din aceasta cauza cei mai multi find gelosi fac urat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are dreptatate si razvan, dar un lucru e sigur tu stii cel mai bine ce vrei si ine esti c adevarat, incearca sa cauti persoanele potrivite tie