| MrsBrunetzyka a întrebat:

De ce JB atat de urat? adica din ce citesc toata lumea il uraste

5 răspunsuri:
| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei RosseNamelove struck! Pt anumite fete care ii sunt fane este un tip foarte tare.Pt altele care nu-l suporta zic ca-i urat, si ca nu are talent.Nici mie nu-mi place, adica nu-i ascult muzica si nici nu il plac.Fiecare cu gusturile lui.Multa Bafta!^^

| CARMENCITA a răspuns:

La cine te referi cand scrii JB? Asa il cheama? E actor sau cantaret.Nu stiu la cine te referi exact ca nu ai scris numele, dar am observat ca romanii sunt rautaciosi si invidiosi.Nu am intalnit pe site-uri straine comentarii rautaciose despre cantareti sau actori cum am intalnit pe cele romanesti.Cei care sunt incababili sa realizeze ceva ii urasc, invidiaza pe cei care sunt capabili.Nu inteleg cum pot trai in pielea lor astfel de oameni rautaciosi. Daca nu-ti place cineva nu te uiti, eviti persoana si gata. Unii mai bine s-ar uita la ei sa-si vada defectele lor in loc sa comenteze despre altii "ca tatele proaste" sau cum se mai spune "ca babele".Pe persoanele rautacioase, care comenteaza despre altii nu le duce mintea la altceva.Deobicei sunt persoane incapabile sa realizeze ceva in viata si atunci devin invidioase, rautacioase si pierd timpul comentand, barfindu-i pe altii in loc sa-si vada defectele lor.

| Adorable a răspuns:

Pentru ca lumea critica si nu apreciaza faptul ca si el se chinuie sa cante.
Frumos din partea lor ar fi sa il lase in pace, decat sa il critice! happy

| Patricia a răspuns:

Stii treaba aia cu 99, 5% din copii ar plange daca ar muri si 0, 5% ar da petrecere sau ceva de genu
Cred ca se inverseaza treabalaughing 99, 5% il urasc si 0, 5% il adorarolling eyes laughing

Răspuns utilizator avertizat