| BrokenInside a întrebat:

De ce le place fetelor sa injure cu "bagamiasi." si chestii de genul? Mai toate fetele pe care le stiu eu injura asa mai mult ca mine.

Răspuns Câştigător
| Madilyn a răspuns:

Eu, spre exemplu, sunt fata si nu injur deloc [ nu-mi place], insa dupa parerea mea unele fete vorbesc urat deoarece cred ca asa vor atrage atentia baietilor si vor parea mai mature.
Pacat ca in unele cazuri nu reusesc decat sa-i dezguste. happy

| BrokenInside explică (pentru Madilyn):

thinking pe mine nu ma atrage mai mult sau mai putin o fata care injura si mi se pare mai imatura.

| Madilyn a răspuns (pentru BrokenInside):

Da, asa cred si eu.
Prin injuraturi nu demonstrezi ca esti inteligenta si cu capul pe umeri. happy
In fine, cateodata si anturajul te strica mult.

7 răspunsuri:
| alinaWalina a răspuns:

Buna.
Dar cum ai vrea draga sa injure?
Crezi ca o fata nu are nervi, crezi ca o fata nu are probleme, numai voi baietii?
Da-mi un exemplu cum ai vrea sa auzi o fata injurand! Cum ai vrea sa isi descarce nervii altfel!

| BrokenInside explică (pentru alinaWalina):

Nu stiu ma gandeam ca suna ciudat sa auzi pe cineva sa isi bage ce nu are(mai ales la copii ala de 7-13 ani care chiar n-au ce -.-), eu nu am zis ca daca e o fata furioasa sa nu injure.

| OoBunnyoO a răspuns:

Nu toate fetele înjură, de obicei cele care înjură mai des sunt cele care au un anturaj format mai mult din băieţi şi preiau înjurăturile, cele mai băieţoase sau cele care vor să se dea mai "interesante". Probabil trebuie să cunoşti şi alte fete. tongue

| Condamnatu98 a răspuns:

Înainte să pui aici o întrebare, mai citeşte o carte, din punct de vedere gramatical se scrie băga-mi-aş.winking

| BrokenInside explică (pentru Condamnatu98):

rolling eyes m-ai luminat total, deci daca tu nu imi spuneai sa stii ca muream prost, uite dadea tiru peste mine peste 20 min si muream prost.