| Lorena08 a întrebat:

De ce ma tine atat de putin bateria la Samsung Galaxy Ace s5830? Dupa ce l-am scos de la incarcat cu bateria full si l-am lasat 5 ore fara sa il ating macar, mi s-au dus 2 liniute de baterie, ceea ce inseamna ca in 12 ore mie mi se inchide telefonul fara sa-l folosesc absolut deloc. Ce este de facut? Pe voi cat va tine? Funda!(Am telefonul de 3 zile, cu baterie formatata cu toate ca stiam ca nu e necesar, si incarcari si descarcari complete)

Răspuns Câştigător
| Robertty a răspuns:

Cumparatzi o baterie pe care sa scrie,, litiu polimer,, ca pe asta care o ai sigur scrie,, litiu ion,, si o sa te tina mult m ai mult!

3 răspunsuri:
| Bubuletu a răspuns:

Pai, nu vezi dupa nume?
Nu îți mai lasa telefonul la soare!
Baterii lui trebuie sa fie inghetata dar i s-a topit! XDXDXDXD

| Lorena08 explică (pentru Bubuletu):

Nu imi tin telefonul in soare deloc chiar.

| Bubuletu a răspuns (pentru Lorena08):

Mai, am glumit!
Serios! Nu te supăra.