| bianca37 a întrebat:

De ce mi se intampla tot ceea ce gandesc?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Zici? Te ai gândit la loto?

| dullcat a răspuns:

Ai putea da exemple concrete?

| Hyperion7 a răspuns:

Posibil sa atragi ceea ce gândești pentru că da, aparent legea atracției funcționează.
Adică ești ceea ce gândești mai pe scurt. Daca tot ai putea asta, folosește-o la bine; D

| VoidEternal a răspuns:

Ai puteri magice.

| Celdrept a răspuns:

Daca e așa,atunci mai bine te gândești la chestii pozitive,probabil asta transmiți universului,gândurile se materializează în acțiuni,in întâmplări, manifestare se numește și trăim într-o dimensiune unde tot ceea ce gândim atragem, legea atracției, studiază sa vezi despre ce e vorba, trebuie sa fi atenta la ce gândești.

| Nothinghere2023 a răspuns:

Pt că gândești