| Maxim96 a întrebat:

De ce multi i-l urasc(mai ales baietii) pe Justin Bieber?
Eu chiar i-l ador, i-mi place cum canta!

Răspuns Câştigător
| Crissu3005 a răspuns:

Orice persoana de succes este detestata de o categorie de persoane.Foarte multi merg cu valul, ca oilelaughing

21 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Fiecare cu gusturile lui. happy

| AlexanderAdrian a răspuns:

Pai tu il apreciezi si pe tipul ala care "arata bine" de-aici de pe TPU. Mai bine recunosti ca-ti plac baietii.

| Vvistula a răspuns:

Fiindca il plac fetele, la fel cum il placi si tu.

| Maxim96 explică (pentru Vvistula):

De unde stii ca i-l plac?
Cum ai tras asa concluzie? laughing

| Vvistula a răspuns (pentru Maxim96):

Ai zis ca il adori ceea ce e mai mult decat al placea.

| Maxim96 explică (pentru Vvistula):

Dar asta nu ma face gaylaughing)

| Vvistula a răspuns:

RAMMSTEIN mai tare ca justin bibi.

| David98TM a răspuns:

Eu nu i-l urasc...imi place foarte mult cum canta big grin.

| Axys a răspuns:

Sal happy sincer am auzit doar o melodie de a lui Justin Bieber mie mi se pare ca are o voce buna
tongue

| Axys a răspuns:

Mai bine sincer ascult Modern Talking de cat sa ascult pe asta sincer nu te supara dar dupa mine zic ca melodiile astea vechi sunt mai tari ca aste noi...
nu cas comunista dar la astea vezi muzica adevarata tongue! la astae noi asa si asa vezi ceva bun"tongue

| Vvistula a răspuns (pentru Axys):

Cati ani ai? formatia aia nu mai exista!

| HDeNiSaR a răspuns (pentru Axys):

Sora mea geamănă! unde eşti că mă duc să te caut? laughing

| Axys a răspuns (pentru HDeNiSaR):

happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca, datorita faimei, are mult succes, mai ales la fete, iar baietii sunt invidiosi, in special cei care se cred mai frumosi decat elwinking.

| AlexeHellsing a răspuns:

Și mie îmi place o anumită melodie a lui foarte tare. Multor lumea le place de Justin Bieber( Poate jumătate de glob, sau mai puțin). Dar multora nu le place de el din cauza geloziei. Desigur se poate întâmpla pur și simplu, văzând că multora nu le place, să spună și ei că nu-l plac preferând să păstreze admirația pentru ei.

| Bianca306 a răspuns:

Nu la toata lumea le place ceva

| adrian1419 a răspuns:

Fiindca tie iti place de el

| ManiacuAMD a răspuns:

Pai intre voi 2, exista o asemanare mare....too gay.

| Maxim96 explică (pentru ManiacuAMD):

Eu nu am spus ca sunt gay.
NU SUNT!

| FlaviaVasiliu a răspuns:

Pentru ca nu stii gramatica.
il* il* imi*

| Maxim96 explică (pentru FlaviaVasiliu):

Scuze,dar asa am fost invatat la scoala.Sunt din Basarabia si este altfel la noi.