| anonymus a întrebat:

De ce naiba nu raspunde nimeni la intrebarile mele, doar pun intrebari normale?

3 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Ia revizuieste-ti intrebarile si vezi daca prezinta interes pentru TPU. Sincer? Nu toate intrebarile tale mi se par interesante, sunt normale, dar nu interesante. Nu-i asa, ca mi-ai acorda o fundita neagra pentru raspunsul meu de-acum...te rog, o primesc cu placere. Mai rabda, pana sa vor obisnui utilizatorii TPU cu tine, acum ori niciodata. Hai, bafta!

| ASDSM a răspuns:

Crede-ma stiu cum e, trebuie ca la sfarsit sa scrii funda si toata lumea o sa raspunda(ei nu stiu ca oricum o sa primeasca)sau poti sa pui intrebarea din nou, la mine merge

| Archdaemon a răspuns:

Scrie si tu "funda" la urma s-ar putea sa meargalaughing