| alexandraplay a întrebat:

De ce nu mai raspunde nimeni la intrebarile mele?

5 răspunsuri:
| VineSoarele a răspuns:

De ce sa nu raspunda?

| Dearness a răspuns:

Poate ca sunt prea grele big grin

| Trabelsy a răspuns:

1. Buna TPU! Spuneti-mi si mie niste melodii care te face sa te gandesti la baiatul de care iti place Dau Fundoiu'. - Câţi ani ai, 10?

2. Ce episod din Copii contra parinti cu fata aia rock sau Emo si cu sora ei care este manelista? Dau Funda! - Nu se înţelege ce vrei de fapt.

3. Buna TPU! AM gasit melodia ce faci ce vreau! pentru cei care sunt fani DDH linkul aici bla bla. - Asta nu e o întrebare.

Uite de asta!

| alexandraplay explică (pentru Trabelsy):

1.Am vrut cateva melodii si am 14 ani
2. Vroiam episodul acela.
3. Nu era o intrebare si era la conversatii este pentru cei care cautau melodia aia si fani Doza de has!
OK Te-am lamurit?

| GroparuVesel a răspuns (pentru Trabelsy):

Prea inteligent pentru ea...zi'i pe manele ca asa intelege.(bleah)