| cosmy1993 a întrebat:

De ce, noi oamenii,, nu ne dam seama cat de mult am iubit sau am tinut la o persoana, decat dupa ce o vom pierde pentru totdeauna"? eu cred ca trebuie sa apreciem acea persoana cum este.astept si raspunsurile voastre.multumesc! Sarbatori Fericite la toata lumea

Răspuns Câştigător
| beautifulkiss a răspuns:

Buna nici eu nu inteleg acest lucru.Chiar eu spun ca noi chiar nu stim sa pretuim tot ce avem. Spunem ca nu este important.Si cand pierdem acel lucru/persoana ne dam seama cat de special a fost acel lucru/acea persoana.Si totusi si eu fac la fel, dar fara sa vreau.Nu cred ca se poate gasi o explicatie, pentru ca toti facem la fel, fara sa vrem. Poate explicatia este ca asa ne-a creat Dumnezeu, ca sa ni se inample odata si dupa aceea sa invatam din greseala noastra si a doua oara sa incercam sa nu o mai repetam.Cred ca asta este singura explicatie.
Sarbatori Fericite!