| FanMedical a întrebat:

De ce nu este bine să te lauzi pe la şcoală că faci sporturi dure gen box sau kickbox?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Nu este bine pentru ca, in general, nu e bine sa te lauzi. Asta ar fi singurul motiv.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca doar te lauzi s-ar putea sa iti iei o bataie zdravana.Te mai faci si de ras.

| OnuOnulică a răspuns:

Din contră. E chiar bine să le spui că faci un sport, dar lauda e altceva, oricum e bine să știi să practici un sport în viață.

| OldSoul a răspuns:

Pai in general daca te lauzi ca faci sporturi de acest gen mai tot te vor provoca la bataie."Hai sa vad de ce esti in stare."
Acum tu stii daca asta e de bine sau nu pentru tine.

| Doub a răspuns:

E de prost gust să te lauzi în general.

| Thepursuitbeginswhenthisportrayaloflifeends a răspuns:

Poate minti si apoi iti mananci bataie.

| Petru2004 a răspuns:

Este bine daca stii sa practici bine sportul gen box dar trebuie sa fi si mare pentru ca :
1.Nu o sa comenteze unul la tine si daca comnteaza il bati dupa scoala dupa aia o sa fi ca un zeu in clasa.