| Miza a întrebat:

De ce nu ma lasa sa-mi schimb numele pe facebook? Nu l-am mai schimbat pana acum. Imi apare : The name contains too many periods.
Este un nume la : first, second si la cel de familie am pus doar "s.". De ce nu ar merge? Am incercat si sa le combin sa pun 2 intr-una si invers. dar degeaba happy. help puppy dog eyes.

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Incerca peste cateva zile, poate acum chefuiesc si astea de la facebook

| mali18geo a răspuns:

Pe facebook, este undeva in dreapta, sus o rotita dai click si iti apare mai multe chestii, tu dai pe ''setarile contului''si iti apare mai multe chestii si in dreapta ''editeaza''.