| viiiiicu a întrebat:

De ce nu merge sa imi schimb numele la facebook. am incercat, mi-am pus o multiime de nume si imi da "The name contains too many repetitive >characters."- ce sa fac sunt disperata... dau funda + vot... Help!

Răspuns Câştigător
| Aeerdnaaa a răspuns:

Probabil ti-ai pus chestii din alea idioate ca la hi5 cu inimioare.sau mai stiu eu ce... puneti si tu cele doua prenume ale tale sau prenumele tau si porecla. fara prostii cu fundite si altele.

3 răspunsuri:
| Aeerdnaaa a răspuns:

Sau ai scris acelasi cuvant de doua ori.

| Iuulia1 a răspuns:

Nici eu nu mai pot sa imi schimb numele de la facebook deoarece l-am schimbat de prea multe ori.

| viiiiicu explică:

Eu nu l`am schimbat nici o data si numi mg. crying si nici nu am pus tampenii : inimioare.sau funditsse etc