| Catastrofa a întrebat:

De ce nu mai merge dectetorul de imvisible?

Răspuns Câştigător
| zmeutz a răspuns:

Uite raspunsul celor de la imvisible:

"Au fost persoane care au scris pe contact ca IMvisible mai afiseaza uneori statusul eronat. Adevarul este ca nici un invisible detector nu mai functioneaza corect, precizia de detectare a scazut fata de ce se putea oferii pana de curand.

Momentan detinem o solutie functionala de detectare pe care acum o implementam si in cateva zile va fi online."

4 răspunsuri:
| Deny1333 a răspuns:

Nu știu...
dar intră aici. ăsta e bun : www.ascuns.ro

| katy a răspuns:

Http://www.invizibil.net/#verifyId
foloseste-l pe asta:)

| Catastrofa explică:

Nu este bun nici unul deoarece dk eu ma dau pe imvisible si dau sa vad ce spune imi spune cais offline si eu is online:-s

| YmLand a răspuns:

Salut, am o stire bomba la fel ca si articolu, http://www.ymland.com merge perfect, si nu e reclama proasta sau ceva de genul, chiar merge perfect si am facut si avatarele sa se vada bine. Try it.