| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu mai sunt desenele cu printesa Sissi? Diana

17 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Desi am 14 ani ma mai uit cateodata la astfel de desene, pentru ca imi aduc aminte de copilarie (adica cand eram mai mica). Cred ca in intrebarea ta se intelege 2. Pe programul pe care era printesa Sissi (adica pe Jetix), acum nu a mai aratat-o, deoarece pe programul Jetix acum sunt altele noi si programul e incarcat, si ei nu mai au loc si de cele din trecut. Din fericire toate aceste desene (Sissi, Viata cu Louie, copii de la 402, Familia Tofus etc), sunt pe programul Jetix Play, dar in engleza. Dar poti mai des sa le cauti pe net (poate gasesti si in romana), sau poti sa le cumperi din magazine si pe CD, sau pe caseta (mai des pe CD)...si o sa fie si in romana. Le poti comanda si pe net ca sa nu mergi mai mult prin magazine daca nu ai timp. Eu iti recomand mai bine din magazine pentru ca te costa si mai putin si poti sa te asiguri si tu daca sunt OK. Insa pe net te costa si livrarea si le primesti maxim intr-o saptamana, iar poate pe net scrie cumva si poate in realitate sunt altceva. Bafta!

| GuessWho a răspuns:

Buna.ma numesc Diana:D:))
Aici puteti gasi o parte din desenele care ni`au colort copilaria:X
www.desenele-copilariei.net

| Chocolate a răspuns:

Ma numesc tot Diana...[bine, am multe nume]laughing)
imi place Sissi...si copii de la 402... leau redat pe jetix...majoritatea ce le ia...se fac cereri si le pun inapoi, dar nu mereu sunt sanse...desi sunt cam mare, am 15 anilaughing...inca ma uit la desene

| Elly4all a răspuns:

Sunt dar pe jetix play, in engleza.

| bibiank a răspuns:

Buna intrebare...chiar si "viata cu louie"sau "copiii de la 402" cauta i u p net k eu asa fac cand mai mi-e dor de astfel de desene

| antonemarian a răspuns:

Nu stiu. Dar ai putea incepe cu google sa le cauti. Vezi pe ce canale se mai difuzeaza si daca gasesti si e la liber, poti lua un receptor de FTA-uri si o antena...si le poti vedea happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna! Si pe mine ma cheama tot Diana! Si mie imi placeau desenele de pe Fox Kids. Imi lipsesc tare muuuuuult! le gasesc pe net, dar sunt in engleza si nu-mi place deloc asta! P. S: Si parintilor mei le placea desenul acesta!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acum au aparut alte desene mai noi si mai moderne astea erau pe FOX KIDS acum se numeste JETIX.AU APARUT SI DESENE DE LA disney channel hannah montana recunosc ca si mie i-mi placeau foarte mult si i-mi mai plac dar le vad pe jetix play, in engleza!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma cheama diana si imi e dor de sissi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Toti prefera in ziua de azi desenele violente, nu mai sunt desene ca si caini spioni, sisi, copii de la 402 si altele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deaia

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi daty si mie un site pe care pot vedea ep cu sissi va rog nu cont in ce limba sunt vorbitor de lb engleza si inteleg. mersi mult cu anticipare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta ma intreb si eu.De ce nu mai sunt?
Si mie imi plac foarte mult, de cand eram mica.
Pe canalele pentru copii baga numai prostii...numai violente!
Au aparut acum in locul desenelor de pe timpuri, numai prostii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau sa privesc multik cu printesa Deana

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai sunt si pe you ube dar pe engleza.eu le vreau pe romana ca imi placea la nebunie.mai ales vocea lui Sissi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau si eu filmul cu printesa sissi in romana

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna sunt larisa am 11 ani. Mio placut foarte mult desenele cu sisi. Dar daca ar fi si acum desenele mas uita doar pe internet