| babygirlmeli a întrebat:

(dau cea mai mare funda posibilalaughing love struck ) Stiti cumva unde pot vedea episoade din Printesa Sissi sau Diabolik? au fost desenele copilariei melestraight face

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| pitesti a răspuns:

Wow prima mea fundita laughing)

ma bucur ca te-am ajutat kiss Vizionare placuta!

| AnDa_9883 a răspuns:

Intra pe www.filmemuzica.com sau www.peteava.com sau cauta pe google Desenele animate Printesa Sissi. De diabolik nu am auzit dar sa stii ca printesa sissi a fost si desenul copilariei mele :D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca pe internet...sau pe youtube(dar poate nu iti dau toate episoadele)