| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu merge sa pun o melodie descarcata de pe YouTube in Windows Movie Maker?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Probabil pentru ca nu este mp3 happy si din cate stiu eu, de pe youtube nu se pot descarca melodii ci doar videoclipuri :S
In fine, descarci videoclipul si il transformi in mp3 folosind NeroWave Editor. Dai la Open, iti alegi videoclipul, dai la Save as, iti alegi numele videoclipului iar dedesub ai Save as type... iar tu alegi mp3winking

Bafta!winking happy

1 răspuns:
| °Adriana [:d]° ʘ_ʘ° a răspuns:

Depinde cu ce ai descarcat melodia... uite eu am descarcat cu Video DownloadHelper si nu intra in Windows Movie Maker