| Scarlett011243 a întrebat:

De ce nu mi se salveaza nimic in hard diskul D?
Deja am ocupat totul din C si vreau sa se salveze si in D

Funda!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Intra in : Optiuni (Options)/optiuni(Options) in pagina generala (General) si ai acolo descarcari (Downloads) si cauti unde vrei sa descarce. Ti-am scris si in romana si in engleza ca nu stiu ce Mozilla ai.

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cu ce downloadezi?

| Scarlett011243 explică (pentru Salontanul):

Adica?

| Salontanul a răspuns (pentru Scarlett011243):

Downloadezi cu IE, Mozilla, Chrome, Opera, Download Manager, etc.

| Scarlett011243 explică (pentru Salontanul):

Mozilla

| Scarlett011243 explică (pentru Salontanul):

Multumesc mult!

| Salontanul a răspuns (pentru Scarlett011243):

Intra in : Optiuni (Options)/optiuni(Options) in pagina generala (General) si ai acolo descarcari (Downloads) si cauti unde vrei sa descarce. Ti-am scris si in romana si in engleza ca nu stiu ce Mozilla ai.