| florentina5352 a întrebat:

De ce nu pot sa ma tin cand imi vine sa urinez? Pur si simplu ma scap pe mine, nu beau multe lichide ca sa fie de la asta

1 răspuns:
| DjSannan a răspuns:

Aceasta poate fi cauzata de o varietate de factori, inclusiv infectii ale tractului urinar, anumite medicamente, tulburari nervoase sau chiar anumite afectiuni medicale grave. Daca observati acest simptom, este important sa va adresati medicului dumneavoastra pentru a determina cauza si pentru a primi tratamentul adecvat