| nana2121 a întrebat:

De ceva vreme am observat ca atunci cand merg sa urinez dureaza mai mult timp pana vine jetul de la 5 sec-15 sec si merg mult mai des decat de obicei.mentionez ca esti vara si beau si mai multe lichide, asta ar putea fi cauza? uneori ma mai doare si de dedesubtul abdomenului dar cand fac efort.

1 răspuns:
| Chio9 a răspuns:

Datorita faptului ca consumi multe lichide, organismul elimina mai usor toxinele, si si mai des de altfel.
De aceea urinezi mai des.
In legatura cu faza cu jetu... Te grabesti undeva? Ai timp sa astepti pana vine!