| Ionut321123 a întrebat:

De ce nu pot sa vad pe tot ecranu videoclipuri de pe youtube sau de pe oare care site? Cand ii dau acolo ca sa se vada videoclipul pe tot ecranul, se face mare da se vede negru. De ce? Ce as putea sa fac ca sa se vada videoul pe tot ecranul?

1 răspuns:
| educatie2021 a răspuns:

Ai putea schimba browserul, adica daca folosestik internet explorer schimbal cu mozila sau firefox sau google chrome.
Alta varianta este cautarea la optiunile browserului desi sunt slabe sanse s gasesti acolo prb
Posibil sa ai probleme cu placa video, alta varinata