| Daniela1803 a întrebat:

Heiia TPU!
De la un timp nu mai pot vedea videoclipuri pe Facebook si pe Youtube(se aude,merge videoclipul,dar se vede totul negru) si cand cineva imi da mesaj nou nu imi apare numele,mesajul, dar apare casuta de chat. Oare de ce si cum pot repara chestia asta?

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Trebuie să actualizezi Adobe flash player-ul.
Asta se face diferit, în funcție de ce dispozitiv folosești și ce browser de internet folosești.Nu ar strica să precizezi ce sistem de operare folosești și ce browser.Succes

| RareşTPUro a răspuns:

Reinstaleaza browserul (Chrome sau Firefox) ce ai, ai grija sa ii stergi ramasitele daca raman si instaleaza-l din nou sau schimba-l si mai dezinstaleaza Adobe Flash Player-ul si reinstaleaza-l.