| Daana_3623 a întrebat:

De ce nu pot scrie pe chat? Imi spune ca imi trebuie 10 raspunsuri aprobate si sa fiu logata. Si sunt logata si amma mult de 10 raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| Lavy a răspuns:

Crezi? m-am uitat pa rofilul tau si ai numai 9 raspunsuri! deci papa si alta data fii mai atenta! tongue

1 răspuns:
| Daana_3623 explică:

Pai eu as vrea sa scriu pe chat.adica pe chestia aia. discuta live.si cand vreau sa trimit mesajul imi spune ca trebuie sa fiu logata si sa am 10 rasounsuri arobate. ce trebuie sa fac?