| cipri08 a întrebat:

De ce nu tin minte ceea ce visez? Doar daca visez mai spre dimineata tin minte.

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Se intampla asta pentru ca vrei sa retii dar totodata esti obosit si nu rezisti efortului. Dimineata te-ai odihnit ceva mai bine si din aceasta cauza e mai usor.

3 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Eu stiam ca atunci cand te trezesti si vrei sa tii minte ce ai visat, sa nu te uiti la geam.

daniela
| daniela a răspuns:

Daca te trejesti brusc sau cum te trezesti vezi multa lumina se spune ca uiti visele

| zumba zumba a răspuns:

Sal drogba
in mijlocul somnului dormi mai adanc si uiti visele, iar spre dimineata le tii minte mai bine deoarece esti aproape treaz.