| LosSantos12 a întrebat:

De ce o iubesc cand vreau sa o urasc?

4 răspunsuri:
| Capriciu a răspuns:

Deoarece inca mai ai sentimente fata de ea, o iubeste si inca foarte mult de nu o poti uri. Posibil ca ai petrecut cele mai frumoase momente alaturi de ea, pe care nu le-ai petrecut cu nimeni altcineva si poate ca tei atasat foarte mult de ea.

| SlymOvy a răspuns:

Pentru ca inima este mult mai puternica decat creierul si chiar decat ceea ce vrem noi. Cateodata trebuie sa iti asculti inima dar sa te mai consulti din cand in cand si cu ratiunea. PS : o iubesti pentru ca asa simte inima ta.

| AngelAndreea a răspuns:

Ca asa e inima

| Amily a răspuns:

Pentru ca inima ta inca o vrea alaturi pe a ei, ...pentruca tu inca o iubesti si doresti sa fii cu ea...si cit de mult nu ai dori sa o urasti nu-ti va reusi nimic