| Kokowmw a întrebat:

De ce oare e viata asa urata si fara sa ai cea ce iti doresti crying?

Răspuns Câştigător
| Ralluca25 a răspuns:

Da cine a spus că viața va fi perfectă? Dacă vrei să ai tot ce îți dorești luptă. Dacă vrei să fie frumoasă îmbunătățește-o. Nu poți să ai o viață minunată bătând din palme. Dacă ar fi așa ușor păi toți am fi happy și viața noastră era mult mai tare decât acum.

5 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Ca sa ai ceea ce iti doresti,trebuie sa lupti,nu doar sa visezi. Si se spune ca toate sunt mai frumoase cand sunt complicate,pentru ca daca ar fi usor,te-ai plictisi si sa traiesti happy. Aliss,nu are nicio treaba Romania, te poti muta.tu, familia happy

| Bella03 a răspuns:

-Nu stiu.Pentru xca unii oameni nu le pasa cand ranesc pe cineva.Si ar trebui sa ii uiti chiar daca tineai la ei muult.sad
Asa, stiu ca adevarul doare, dar nah, am patit si eu destule cu cei care cia "tineau" la mine.sad

| Kokowmw explică (pentru Bella03):

Viata merita traita fratilor decat sa va luati zilele mai bine beti fumati va pastilati ceva bun de nimeriti o sa fiti mai fericiti

| AlexiaD a răspuns:

Deoarece unii oameni stiu decat sa isi doreasca si se asteapta sa li se indeplineasca dorinta ca prin minune.Nu muncesc pentru dorintele lor. Sunt unii oameni care ar da orice pentru inca un an de viata, iar cei care mai au o sansa la ziua de maine stau sa-si planga de mila in loc sa iasa afara si sa isi indeplineasca visul.

| alliss a răspuns:

Te inteleg. crede-ma. pentru ca Romania e o tara de ****!