| NubleReapper a întrebat:

De ce sa fii smecher se rezuma la bataie, sa fii respectat prin frica?

Răspuns Câştigător
| HazelEyes77 a răspuns:

E la moda sa fii smardoi in zilele noastre nu...trebuie sa compensezi lipsa acuta de instruire, bun simt si inteligenta cumva. Trebuie sa se laude si ei cu ceva ce naiba. In loc de mintea conduce pumnul la ei merge mai degraba pumnul meu minte nu are! Vor si ei sa iasa in evidenta si sa se faca respectati de ceilalti. Cum e saracie mare si n au cu ce atunci iti aplica corectii ca sa aiba rezultatul scontat. Numai ca nu e admiratie si respect din partea celoralti, ci frica. Tupeul fara limite si prostia crasa au devenit calitati pentru unii si, din pacate, nimeni n are curajul sa i puna la punct ba dimpotriva ii aproba din teama ca or s o incaseze daca indraznesc sa deschida gura.

2 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Pai prin ce vrei sa fii respectat boss prin cine trece strada pe verde?

| LavyTheFox a răspuns:

Pentru ca in ziua de azi totul este asa. "Cel mai tare fizic este cel mai bun", asta considera multi adolescenti. De obicei adolescentii se rezuma la bataie. Este pur si simplu o varsta in care adolescentul vrea sa iasa in evidenta, iar fiindca nu poate altfel, o face asa cum stie si cum crede ca poate. Toti ceilalti il pot respecta fie din prostie, fie din frica fata de el, desi cred ca e mai mult prima varianta.