| Wheizii a întrebat:

Salut, am si eu problema cam mare,nu stiu ce sa fac,un tigan recent a avut niste glume proaste cu mine sa vada daca imi e frica de el, a vazut ca nu imi e frica si nu prea a contiunat, daca eu sunt cu tovarasii mei e prietenos,cand ma vede singur pe strada (el nu fiind singur) sare la bataie, ideea e ca nu imi e frica de el deloc pentru ca am aflat ca e doar gura de el si e smecher cand e cu altii, plus ca sunt mai bine facut ca el, fac sport in fiecare zi si ma antrenez, deci pot sa il bat (ca sa ma apar), dar dupa el mereu vine cu inca 4-5 de la el din casa de copii, e orfan. Aia sunt mai rau ca el, imi e frica ca vine cu mai multi, de el nu, dar de tovarasii lui da. El vine smecher dar aia se bat pentru el. Ce as putea sa fac daca ma vad cu ei pe strada? Fug,ma bag la cearta, ce sa fac ca sa-mi fie bine?!

Răspuns Câştigător
| Moon1997 a răspuns:

Evita cat poti e cel mai bine si incearca sa vorbesti cu el sa isi vada de treaba lui si sa fie cuminte..normal e tigan si nu o sa ii prea pese dar macar incearca am trait experienta asta si nu s-a lasat tiganu pana nu i-am ars catrva de a sarit din papuci..aici a urmat scandalu m-a prins am luat cateva in gura ca era cu satra dupa el dar in ultimu cuvant i-am spus pe carr il prind singur nu va mai da in cineva in viata lui..si l-am prins pe boschet i-am ars o mama de bataie si i-am zis poate sa ma prinda cat ma prinde cu tiganii sa ma bata singur tot il intalnesc odata si il nenorocesc si asa batut a venit dupa 2 3 zile m-am intalnit cu el era cu gasca dar sa vezi ce frumos m-au salutat toti. sper sa fie bine sa nu ai probleme succes

1 răspuns: