| ASASINGOD a întrebat:

De ce se intampla deseori sa primtesi foarete multa atentie. si dupa o periaoda de timp totul sa devina patetic, nimeni nu i-ti mai acorda aceas atentie ca inainte. oare cum ar trebui sa ne purtam cu cei din jurul nostru cand ne ofera atentie si respect. daca-i tratam la fel tot nu e bine. daca le dam si noi foarte mare atentie tot nu e bine. Ce trebuie sa facem?

Răspuns Câştigător
| CArtoons a răspuns:

Trebuie sa fim noi in orce situatie fie ca ne dau toata atentia fie ca nu crede-ma si mie mi se intampla asta dese ori.dar sunt eu nu ma comport diferit poate persoaneel respective trec prin diferite starilaughing

1 răspuns:
| ASASINGOD explică:

Fiecare avem starile noastre dar nu cred ca daca starea noastra nu e stabila e chiar neecesar sa suparam si pe alti happy In final cum ai spus trebuie sa fim noi. fara sa ne schimbam atitudinea Ms Respect big grin