| Inovssakura a întrebat:

De ce se poarta tricourile cu steagul Americii? Cu steagul Angliei mai inteleg.dar Americii? De ce?

7 răspunsuri:
| NatyNate a răspuns:

Pentru că sunt mișto laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand vreau sa te corectez. Steagul Angliei e asa: http://www.google.ro/......tp?/imgres

Iar cel la care te referi tu este cel al Regatului Unit (UK) adica asta:http://www.google.ro/......tp?/imgres

Moticul pentru care se poarta tricourile cu UK este probabil Olimpiada care este organizata in Londra.Dar probabil o sa dispara curand.

Cea cu America este doar o forma de a te da "mare" fiindca mai toata lumea viseaza sa se duca acolo, nestiind cum este cu adevarat.

Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@ScapaMaDeEa "Doar nu ai vrea sa cu steagul Romaniei, nu? laughing Ar arata penibil atunci." adica?

De ce sa arate penibil? Adica ce orice tara e buna numai Romania nu? Daca ati sti cat apreciaza unii straini Romania n-ati mai vrea sa plecati.

| ScapaMaDeEa a răspuns:

Buna! Tricourile sunt foarte dragute si sunt peste tot! Doar nu vrei sa puna cu steagul Romaniei, nu? laughing Ar arata penibil atunci. Sunt la moda tricourile, dar o sa se duca repede, fac pariu. Eu deja m-am plictisit! straight face

| Inovssakura explică (pentru ScapaMaDeEa):

laughing) eu chiar as vrea sa se poarte steagul romaniei :p

| Cricutz a răspuns:

Pentru ca sunt faine tricourile... =)

| mmutzy33 a răspuns:

Toata lumea considera ca e mai la moda steagul americii...nu stiu de ce.toate magazinele sunt pline de asa ceva...