| anonim_4396 a întrebat:

De ce se raspunde atat de greu/putin/deloc la intrebari pe TPU? Adica sunt multi utilizatori si la inceput and imi facusem cont si cu mult dupa, primeam multe raspunsuri rapide si la cele mai plictisitoare intrebari, acum nu mai am decat 1-2 raspunsuri care oricum sunt scurte si unele inutile (da mrg la o intrebare din 5 mai e un raspuns doua lungi si folositoare)

4 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Pentru că TPU e în cădere liberă.

| AirănMeidăn a răspuns:

sa vezi daca pui o intrebare care ii implica pe ei cum raspund. oamenilor le place sa vorbeasca despre ei, nu mai conteaza sa raspunzi acum la intrebari ca sa-i ajuti pe altii

| AC4S4 a răspuns:

Pentru ca habar n-am.Si eu am intrebari puse de 3 luni dar fara raspuns... Heh, poate nu stie lumea sau poate sunt singurul din tot TPU-ul care a trait o asemenea experientalaughing
PS:
Nu imi place la TPU ca de exemplu cineva posteaza o intrebare : cum se rezolva asta? SAU ce am gresit la exercitiul asta?
Iar eu daca raspund, raspunsul meu nu este aprobat si nici postat...Foarte frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai acum ca a inceput scoala si altele, majoritatea nu intra ca au teme si restul mai au si ei vieti personale. nu toti de aici sunt obsedati de fb care stau si pe TPU toata ziua