| anonim_4396 a întrebat:

De ce se uita baietii dupa fete? Si la ce se uita ei? De multe ori am vazut ca se uita la mine unii care par mai mari ca mine...

3 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Imi place cum ai formulat intrebarea. laughing
Da' cati ani ai? 12? 13?
Pai se uita, pentru ca...decat sa se uite la un zid gol, mai bine se uita la o fata!

| d1onn5o a răspuns:

Sincer si la obiect, baietii se uita la fete uneori la faţă, uneori la posterior, si uneori la piept.Ai inteles unde am batut cu ideea.

| ToMiZza a răspuns:

2 lucruri daca ai care sunt destul de umflate...esti " o fata buna"...laughing