| RazvanicaFaraFrica a întrebat:

De ce seara prima sa ma culc ma gandesc la lucruri pe care imi spun ca le voi face ziua urmatoare, iar ziua urmatoare in momentul de fata nu imi mai vine sa le fac din cauza faptului sunt timid?
De exemplu as vrea sa imbratisez o fata draguta si seara imi spun ca DA maine voi avea curajul sa o fac, iar ziua urmatoare nu mai am curajul.

Răspuns Câştigător
| millar a răspuns:

Si eu am problema asta, incearca sa iti propui asta cand te trezesti, si ca vrei sa o faci

1 răspuns:
| CLor a răspuns:

Am avut si eu problema asta, timiditatea. Am baut un litru de clor cu dero si mi-a trecut. A doua zi m-am trezit excitat cu pl sculata si am ibratisat toate fetele in gura.