| glitt3r a întrebat:

De ce spala baietii fetele iarna? De ce nu isi vad de treaba lor si se spala intre ei ca prostii, de ce tot enerveaza fetele?

Răspuns Câştigător
| Ayko a răspuns:

Mhmm, asta ma enerveaza si pe mine, ii intreb de ce fac asta si ei zic "Asa e iarna". Fratele meu iarna e iarna dar sa nu ne astupe sup un munte de zapada, am putea raci, imbolnavi am putea ajunge la spital sau chiar sa murim :O. Si din ce cauza. mi-au dat baietii mozol straight face. Asta este un gest foooarte idiot din partea lor dar na nu poti sa-i opresti sau cum se zice"Sa le schimbi obiceiurile. Vara - cu apa si Iarna - cu zapada dar de fapt vara e mai bine cai mai cald si nu prea poti sa te imbolnavesti dar iarna ehh... BAiatii fara nici un gram de neuroni laughing

10 răspunsuri:
| Sorinna a răspuns:

Deoarece vor sa le atraga atentia sau sa fie considerati "superiori"?

| ARSSS a răspuns:

Raspunsul anonim are dreptate, e amuzant, si multor fete le place tongue, nu-s genu care spala, chiar deloc, dar vad pe ceilaltihee hee... ayko, baietii sunt mai destepti ca fetele, din toate punctele de vedere, in afara la cheltuit banii laughing, nu vad multe fete care au castigat premiul nobel tongue

| ARSSS a răspuns:

Bine xoxo, asta ai patit u, cu niste ratati, ca numa aia exagereaza asa tongue, altii au bun simt tongue

| ARSSS a răspuns:

Da, tare amuzanta esti, fac pariu ca esti blonda, de aia n-ai cum sa intelegihee hee, te-am pupat :*

| ARSSS a răspuns:

Da, fac pariu ca ti-ai chemat toata familia sa va ganditi la replica aia happy, hai ca te las ca nu mai am chef, salut wave, si Sarbatori fericite

| glitt3r explică:

Anonim, tie ti se pare interesant, vesel bla bla bla sa te loveasca unul cu bocancii in fata in timp ce incerca sa te spele?

| glitt3r explică:

Eu, din fericire nu am patit asa ceva, dar o colega da. Altii au bun simt? Da, si marmota invelea ciocolata in staniol.

| glitt3r explică:

Nu sunt blonda, si de ce crezi ca nu as putea intelege? Ca desigur, tu folosesti un limbaj atat de complex ca mie, unei simple fete care isi pierde vremea pe TPU ii este greu de inteles un text genial precum cel scris de tine. Pff. (daca ai chef sa o faci pe desteptul, nu ti-ai ales intrebarea potrivita)

| glitt3r explică:

Haha, ce insulta draguta ai gasit si tu. Mda, baieti fara neuroni. Te faci singur de ****.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deoarece e vesel si interesant. Unele feet nu sut impotriva ba chiar au placerea. Tie daca nu-ti place spune-le cu un ton mai apasat si vor intelege dar iti va parea rauca ai refuzat propunerea lor.