| SakonSIUkon a întrebat:

Sall,ma intreb daca si baietii poarta panglica din aceea asemanatoare cu niste casti mari dar care le pui la urechi iarna, sau poarta doar fetele? Intreb pentru ca as vrea si eu sa port iarna fiindca ma enerveaza caciula.

Răspuns Câştigător
| SupraDozaDeVise a răspuns:

Saluthappy Nu, stai linistit, poti sa porti si tu..am mai vazut baieti care poarta, nu doar fete! Funda?big grin

6 răspunsuri:
| heartslow a răspuns:

Frate poti sa porti ce vr, daca-ti place poti purta si pantaloni scurti iarna, ideea e ca, daca stii ca ai parul mare, e bine sa porti de aia, daca nu e mai bine cu fes, mrg ideea e ca poti purta absolut ce vrei tu daca iti place.
Mie nu-mi pasa de ce spune lumea, si n-ar trebui sa ne pese nimanui, fiecare se imbraca cum vrea oricumlaughing.

| SakonSIUkon explică (pentru heartslow):

Sa sti ca ai dreptate.

| AdeeLinna22 a răspuns:

Da. Am vazut si baieti. Sunt si pentru baieti happy

| puisor98 a răspuns:

Poti purta linistit oh go on acelea sunt si pentru fete dar si pentru baieti happy

| Licuricea a răspuns:

Sunt si pentru baietihappy mai mari, si nu asa colorate si sofisticatelaughing) Simple si utilehappy

| Froyo a răspuns:

Si baietii poarta, am vazut iarna trecuta pe strada. "Castile" baietilor sunt mai subtiri si foarte bune in comparatie cu cele ale fetelor care sunt mult mai groase. big grin