| DomnulPoliticos a întrebat:

De ce sunt atat de multe femei frumoase in relatii cu barbati foarte grasi care par a fi insarcinati laughing?
Ce le atrage asa mult la ei? Eu sunt slab rau (50) presupun ca e momentul sa fac burtica? laughing

4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Eu nu prea inteleg ce-i cu intrebarile astea.Care e problema ta de fapt? laughing Iti vine sa crezi sau nu, am avut o relatie cu un tip care avea putina burta si era mai pufos.Nu mi-a pasat deoarece aveam interese comune si era foarte finut, spre deosebire de altii cu muschi care se dovedesc a fi niste grosolani.Fiindca eu eram slaba contrastul dintre noi era si mai mare, ii observam pe unii cum arunca priviri mistocare.I did not care one bit.O astfel de persoana poate merge la sala sa devina mai fit daca asta isi doreste, insa nesimtirea e impregnata in toti porii(aici e folosit corect cuvantul, spre deosebire de ce ai scris tu) si nu o mai scoti.

| DomnulPoliticos explică (pentru dullcat):

Imi pare rau daca v-am jignit stimata doamna dullcat sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate le atrage caracterul, atitudinea, și mai ales că unii grăsuți sunt chiar simpatici. happy

| Cypru13 a răspuns:

Pentru ca majoritatea femeilor frumoase intimideaza prin frumusetea lor si nu sunt abordate de barbati. Si vin altii cu burta mai curajosi, mai carismatici decat altii care arata mai bine si le abordeaza, paradoxal, nu? ptc ei oricum nu au nimic de pierdut si incearca orice si uite asa ti am raspuns la intrebare