| Crisis a întrebat:

De ce toata lumea cere statusuri "cool" sau "smechere" sau "misto"? Adica... ce se rezolva daca pui un status pe mess? In general fetele astea care cer cu disperare statusuri vor d-alea de indiferenta fata de baieti, sau de dragoste, sau de alte chestii siropoase si superficiale [cateodata ies dracii din mine la ce statusuri au unele]... Stiu si eu de pe mess, ca se pun statusuri la greu pentru a atrage atentia altei persoane online care "sa se simta" si care sa inceapa conversatia, dupa care, bineinteles, iese cearta.
Inca o data, ce se rezolva? Adica... n-ar fi mai bine daca s-ar simplifica lucrurile in loc sa se amplifice? Astept pareri big grin

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Eu port de ceva vreme numai statusuri compuse de minehappy
Vorbe cu subinteles si nimic mai multhappy
Nu multi inteleg sensul vorbelor mele de la status
Nu de putine ori am fost intrebat ce inseamna'
Am tacut! Orcum nu conteaza.
Nu trebuie sa stie toti de ce si cumhappy
P.S Cei care cer statusuri sunt ori pitipoance ori cocalari
Ori copii de 14 - 16 ani care vor sa para 'duri '
No offense

4 răspunsuri:
| AndaWest a răspuns:

In general statusul reprezinta starea ta de spirit, deci daca unii aia gandesc, aia scriu...pe mine ma enerveaza alea care scriu ''sNt ceA Mai CoOl''
pitipoancele draculstraight face

| PeAfara a răspuns:

Părerea mea personală este că statusurile sunt folositoare...doar pentru a spune că nu esti la PC ...sau nu doreşti să fii deranjat.
Cei care vor statusuri:" jmechere", "cool ", "misto ", sunt nişte...,, destepti,, pentru nu a folosi un cuvânt urât.
Baftă!

| aNoNiM_3767 a răspuns:

Farte te.a parasit...pui status siropoase triste, iti plk de cineva pui status cu te iub.etc.adica nu.mi plk status. urile de genu(buna buna cine face schimb de guma) asta ma env muuhee hee

| yooocosti a răspuns:

laughing cata dreptate ailaughing