| cristime a întrebat:

De ce toata lumea se combina acu de forma?

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cica nu le place singuratateaoh go on
Asa ca incearca singuratatea in doiwinking

| Ramonaaaa a răspuns:

Cum adica? Nu stii? Acum este p'trend sa te "combini" de la 11 ani, sa te saruti de la 12 ani, sa faci sex la 14 ani si la 16 sa te ingrijorezi de teste de sarcina. Oricum eu nu judec.Fiecare face ce vrea.Si eu am avut primul prieten la 11 ani si totusi vorbesc asa.De ce? Pentru ca la vremea respectiva chiar am tinut la el si de aia am fost impreuna.Nu ma laudam cu el si nu faceam asta ca sa fiu "trendy". Unele mimoze, pitzipoance, fete disperate dupa atentie sunt cu "ubithu" doar ca sa atraga atentia.La fel si cu baietii cocalari, rockeri, emo toti de la 11-12 anistraight face.

Rar mai exita o relatie care nu se bazeaza pe superficialitatesad.

| Ramonaaaa a răspuns:

Pentru @kongeriket:Nu am spus ca absolut toti fac acest lucru.Insa marea majoritate la 11-12 ani nu vor decat sa atraga atentia!

| madalicious a răspuns:

Asta-i moda actuala. happy

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Pentru că în secolul ăsta trebuie să ai pe cineva care să te ţină de mânuţă. Cunosc fătuci care s-au împăcat / combinat cu câte-un infect doar ca să aibă cine să le plimbe pe timp de vară (pe banii lui, evident), să aibă cine să le facă cadou de ziua lor deşi altfel recunosc că nu le satisface şi că nu le stârneşte niciun sentiment.
Pentru BlackStar: Încearcă să nu mai generalizezi. Ei uite şi eu mi-s rocker şi nu m-am "combinat" la 11 ani. Am avut prima relaţie la 14 ani jumate şi m-a ţinut un an şi 8 luni terminându-se din cauza geografiei şi apoi nu am mai avut o relaţie serioasă până la 19. Generalizarea este o greşeală de logică elementară.

| nobody_9468 a răspuns:

Eu zic ca din plictisealawinking
Sau ca sa aiba si ele{fetele} un nume pe langa marii golani ai orasului.Desi,numele care il vor avea scris in frunte este"tarfa", dar din pacate unele nu realizeazastraight face.

Bafta.

| Didw a răspuns:

Buna :*
Pentru ca asa este in secolul 21 laughing. Ei zic ca " sa fie la moda " ca daca nu au un iubit, vai de mine rade nu stiu cine de ea :O.
Eu una nu sunt de acord cu chestiile astea. Te combini cu persoana aleasa (pe care o iubesti), nu de forma (ca sa te dai mare ca ai un iubit). Sper ca am intelegi.
Aceasta este parerea mea! Pa.

| Smileyy a răspuns:

Ca asa e la moda "cica" laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De dragu sa aiba pe cineva, ca da mai bine straight face
Deci eu am ramas muta cand am auzit vb astea de la o prietena
" X, Y, N, M si altii ma plac, dar nu stiu cu cine sa ma pun thinking "
Eu : Dar te pui de dragu sa ai prieten
" Da, si peste 1 -2 saptamani cu altu "
Deci jur ca am ramas muta cand a zis chestiile astea straight face, mi s-a parut lipsit de sentimente.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca toata lumea se "combina", daca ar iubi s-ar indragosti si nu ar mai face asta! daca imi aduc aminte un vers din parazitii " nu mai exista dragoste ci doar bestii in calduri "