| firefox6 a întrebat:

De ce toata lumea spune ca anii de liceu sunt cei mai frumosi? eu nu stiu pentru ca sunt de abia a 6-a. (generatia 2000)

Răspuns Câştigător
| MeMe77 a răspuns:

O sa itelegi tu pe pielea tawinking

13 răspunsuri:
| HeathLedgerForever a răspuns:

Toata lumea spune asta pana cand ajunge acolo. Believe me!

| andreiTheDJ a răspuns:

Pentru ca e momentul acela din viata cand te indragostesti iti faci multi prieteni si e chiar foarte frumos

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu toata lumea spune asta, de exempu eu, il urasc.

| firefox6 explică (pentru DarkOrbitMoon):

De ce? bac-ul? tezele? tiganii? nebunii care fumeaza beau etc?

| DarkOrbitMoon a răspuns (pentru firefox6):

Colegii,profesorii,modul de predare, multa toceala fara rost, bacul ma sperie, chiar daca mai am un an pana il dau.Nu exista tigani in scoala mea.

| Liviu a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

Sa fim 2. si eu am urat profesionala care am facut-o si am urasc liceul care il fac la seral.

| firefox6 explică (pentru Liviu):

Se vede... daca te ai tine de el macar ai scrie corect

| Liviu a răspuns (pentru firefox6):

Esti un dur,iti dau o bere,sau un suc daca esti femeie.
Te-as invita sa umbli in bios sau in pascal, c++ si alte limbaje de programare, ca prea te vad cu gura mare. crezi ca daca nu am scoala, nu stiu sa fac nimic?
Eu iti desfac pc-uri surub cu surub si le repar, pe cand tu iti tai nasu daca iei un trojan(sa numai zic de keylogger)

| firefox6 explică:

Eu am simtit dragostea adevarata...mai exact suferinta adevarata :-(

| Kaulytz_Damon_1999 a răspuns:

Nu prea stiu dar din cate am auzit sunt anii cei mai importanti ai vietii tale cand iei decizi importante, te indragostesti si etc big grin

| IonescuOnutza1986 a răspuns:

Pentru ca in acei ani te indragostesti si iti gasesti jumatatea. Sau pentru ca atunci iei cele mai importatante decizii ale vietii tale: ce profesie vrei sa ai, cine vrei sa fii in viata.

| firefox6 explică (pentru IonescuOnutza1986):

Aha...mie imi place si in generala;-)

| CaTuc a răspuns:

Ani de liceu, intr-adevar, sunt cei mai frumosi ani din viata(dar nu pentru totibig grin) deoarece atunci simti pentru prima data dragostea adevarata, iti faci prieteni adevarati care vor tine la tine(daca stii sa iti faci) si vei avea parte de momente extraordinare alaturi de cei la care tii. Plus ca iti poate decide viitorul...