| ginamagheru a întrebat:

De ce toti baietii(aproape toti)prefere blondele?sad...eu nu sunt blonda, dimpotriva am parul negru si mereu ma intristez cand vad ca toti baietii se uita doar dupa blondesad. voi nu aveti aceeasi parere ca si mine?

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Blondele reprezinta pentru mine un vesnic subiect de amuzament.Nu ma pot abtine. Pur si simplu imi iese bancul pe gura instant cand vad vreo blondalaughing

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cred ca numai pustii se uita la culoarea parului. Dupa 16-17 ani incolo, incep sa descopere alte calitati la femei si cei mai multi nici nu pot preciza exact ce culoare are parul fetei care le place. Sigur, mai raman cativa intarziati, dar astia au parte de fete la fel de intarziate ca ei.

| baru a răspuns:

Sall. Baietii, de regula prefera tot cea ce este sexy. Pe ei nu-i intereseaza asa de mult, daca este blonda sau bruneta. Tot ce poarta fusta este bine venita. Blondele, bat la ochi. Nici decum ca ar fi mai frumoase sau mai altfel. Iar tu nu trebuie sa te intristezi deloc. La aceasta ora, sti foarte bine, ca cei mai putini. sunt si cei mai valorosi. Ca atare, din punctul meu de vedere ca si barbat, de cand este lumea, femeile brunete sunt cele mai frumoase si cele mai sexy. Intr-o zi te vei bucura ca nu esti blonda, spalacita. Pa

| Crisu_7532 a răspuns:

Este demonstrat stiintifica ca barbati prefera iubite blonde dar se vor casatori cu brunete. pentru barbati, fetele blonde sunt percepute ca fiind libertine, non-conformiste, tocmai bune pentru aventuri si distractii. insa barbatii care vor relatii serioase vor prefera brunetele/satenele pentru ca ele inspira seriozitate. so, don`t worry. cand va veni vorba de o relatie serioasa si stabila, tu vei avea de castigat.

| Punct_9691 a răspuns:

Si eu am aceeiasi parere...Si prietena mea e blonda si de fiecare cand merg la scoala cu ea ma simt prost pentru ca toti baietii o striga :''Blonda!''. Ma simt ca si cum eu nu as exista:-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce proaste-s unele, bei love blondele sunt frumoase de aia iar brunetele sunt la tot pasul si ca sa fii serioasa nu conteaza culoarea parului