| IngridGenDăăăă a întrebat:

De ce voi baietii vreti ca o fata sa fie numai a voastra?

Răspuns Câştigător
| blurixe a răspuns:

Uite asa suntem noi... happy

Ne simtim rau cand o fata sta cu alti baieti, si mai ales cand vedem ca respectivii idioti se si dau la ea...Imi vine sa ii chisi in freza laughing

Pur si simplu, simtit acea atractie pentru. voi, si suntem ca animalele laughing Nu ai vazut motanii cum se bat pe f***t de pisici?

12 răspunsuri:
| ionika17 a răspuns:

Dar ce vrei sa o impart cu toti?winking

| DorelSudoru a răspuns:

Uni nu vor de obicei cu cat mai multe cu atat mai binelaughing

| Skylar a răspuns:

No bine, sa inteleg ca tu vrei un baiat sa fie prietenul tau si el sa mai aibe ina 10 dupa el?

Răspuns utilizator avertizat
| Andrre a răspuns:

Eu cred ca si fetele vor acelasi lucru, ca baiatul sa fie numai al ei.
adica mie nu mi-ar conveni ca prietenul mei sa mai fie cu una laughing)

| Demmet a răspuns:

Asa suntem noi baietii...cand punem mana pe o fata nu mai trebuie sa scape...

| Panda a răspuns:

Nu sunt baiat... dar e normal tu daca stai cu un baiat iti convine sa mai fie cu una?

| JustDolt a răspuns:

Tu cum te-ai simti daca ai stii ca prietenul tau te imparte cu o alta fata? big grin E bizar laughing

| TheGrayWolf21 a răspuns:

Exact cum a spus unname e bizar

| MarisAlin a răspuns:

Asa ne place noua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca o fata nu e posta,sau alta institutie publica(adica,loc unde vin oamenii,isi rezolva treburile si pleaca, stiind ca usa le e mereu deschisa).nu zic sa stea numai cu mine, dar nici sa stea numai cu altul sau altii.

| apatheticx a răspuns:

Cand unui baiat ii place o fata, devine foarte gelos, nu suporta ca fata sa vorbeasca cu alti baieti.