| Alecu_Ioana-Maria_2000 a întrebat:

Voi, baietii, ce vreti de la o fata de 14 ani?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Eu nu as vrea nimic ca nu sunt pedofil, baieti de varsta ta doar sex majoritatea, cei drept doar nu o sa vrea nunta si copii nu?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nimic, joaca, gadilaturi, povestit de la scoala samd

| neutrino a răspuns:

Sa fie sanatoasa si sa-si asculte parintii.

| peperonies a răspuns:

Sa faca 18

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic. Sa învețe bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai as vrea bum-bum

| Alicezzz a răspuns:

Ce poate dori un baiat de la o fata de 14 ani?! Banuiesc ca Sex si mai exista si cazuri cand un baiat de 17 ani sau 20 se poate indragosti, dar ala de 20 trebuie sa fie constient ca fata mai are de crescut si el de asteptat 2-3 ani!

| Xdreaper21 a răspuns:

Sa se potriveasca cu mine(fara pedofilii) ca daca nu te potrivesti nu ai sanse

| DanielRoleplaY a răspuns:

Am 16 ani prietena mea tot 14 se comporta copilareste si as vrea sa fie asa ma joc cu ea impreuna ne ridem vreau sa fie sanatoasa si sa aiba o copilarie normal vreau sa i asigur viitor o ajut la temele si stau la ea acasa cu saptaminile