| x2gk9r a întrebat:

De ceva timp am cedat phsic,stau toata ziua in casa,ma enervez din orice,plang cand ma enervez rauu, fac crizee
Nu am cu cine iesi pe afara...
Simt ca o iau razna pe zi ce trece
Cand vad pe ceilalti ca au prietena sau prieten intru in casa si sunt necajit rau si imi vine sa plang(
Sunt baiat

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Eu cred că tu ori minți de rupi ori exagerezi (în aceeași măsură)

https://www.tpu.ro/......si-frumos/

| dullcat a răspuns:

Buna.Tu nu ai niste hobby-uri care sa iti ocupe timpul cand nu iesi cu prietenii? Ar trebui sa iti cauti, gasesti foarte oportunitati in functie de orasul in care locuiesti.

| sammie a răspuns:

Există psiholog.

| AmandinaDragan a răspuns:

Destul de rau. Dar ce-ti trebuie aprecierea altora? Ia de citeste o biblioteca si nu ai nevoie de nimeni. Citesti?

| Jdjsnshxjxjshdhx a răspuns:

Și eu la fel

| EmyEmyEmyyy a răspuns:

Mai antai trebuie sa te trezesti la rialitate.