| ioana96c a întrebat:

De ceva vreme a inceput sa imi placa de un baiat de la mine din scoala. Eu sunt in 7 el in 8. As vrea sa stiu daca si el ma place. Pe mess vorbim mult si daca ne intalnim in pauze uneori ma saluta si ma imbatiseaza alteori se uita la mine lung si nu izce nimic. Eu ce sa cred?

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Cu un pretext ramai singura doar cu el...Nu e greu sa gasesti un motiv sa iasa cu tine undeva... ii spui ca trebuie sa te duci la un magazin daca poate sa te insoteasca ar fi super... Poti sa ii faci mai mereu cate un compliment:"imi place de tine esti un baiat simpatic"iar lui daca ii place de tine o sa vada ca si tie iti place de el si o sa se poarte altfel cu tine... o sa vrea sa stea mai mult cu tine...Priveste-l mai des cu atentie in ochi tandru si poate o sa ai noroc.Succes!

1 răspuns:
| SmIlEy_4608 a răspuns:

Pai cred ca e cam rusinos sa-ti spuna in fata asa sunt cam toti baieti si eu sunt rusinat in privinta fetelor uneori
Ar trebui sal intebi tu daca te place.Succes!