| Catty943 a întrebat:

Hey big grin fostul meu prieten, se uita ciudat la mine la şcoală, adica pur si simplu parca sar holba la mine laughing (uneori) alteori se uita direct in fata, nici o treaba cu minelaughing. A inceput sa ma salute dar doar cand era singur, apoi nu ma mai salutat (acum nu ma mai saluta) ma suna pe la 11 noaptea si vrea sa vorbim... Mereu ma face sa râd, mereu imi ia apararea daca nu ma lasa vreun baiat in pacelaughing vorbim destul de rar, dar cand vorbim, vorbim sa ne ajunga (el ma baga in seama) acum catev a luni i-am zis ca inca mai tin la el, si el a zis ca sentimentul nu-i la fel. Nu ştiu ce sa mai cred... adica toata clasa mea zice ca ma place laughing altii zic ca nu ma place. Voi ce credeţi? Fundă! :*

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
poate ar vrea sa reinvie acel sentiment frumos? poate te pune la incercare? dar tu ce simti pentru el? daca crezi ca mai simti ceva pentru el, e bine sa ii dai sperante, daca nu, evita-l si gata.
O seara bunahappy

| CiocolataCuPiper a răspuns:

Vezi ca nu cumva sa nu incerce sa isi bata joc de tine stind ca inca il placi... depinde ce fel de baiat e

| Azµre a răspuns:

Cred că vrea să fiți amici, nimic mai mult.
De ce nu îl întrebi pe el treburile astea?

| Catty943 explică (pentru Azµre):

Păi l-am întrebat şi a zis ca nu mai tine la mine... Da' e felul de persoana care nu prea spune adevarul, şi el cum ştie ca eu inca mai tin la el, poate sa-mi zica orice oricand vrea el.

| Azµre a răspuns (pentru Catty943):

Atunci ignoră-l vezi ce faci atunci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca te place big grin