| Clawdyaa a întrebat:

De Ceva vreme vorbesc cu un baiat..si a cam inceput sa imi placa si eu lui. Problema este ca prietenei mele mai de mult ii placea de el dar nu au iesit niciodata si el nici macar nu ii raspunde la mesaje..nu stiu daca as putea iesii cu el..adica imii place chiar foarte mult.dar nuss ce sa fac. Sfaturi?

1 răspuns:
| R0R0 a răspuns:

Fa ceea ce simti.Adica sa fi cu el. Conteaza si prietenia, dar in situatii de acest gen alegi ce-ti este mai drag.Adica baiatul.