| maite13 a întrebat:

Prietenei mele ii place de un baiat,iar acel baiat a intrebat-o despre familia ei, despre ea...Ea crede ca s-ar putea ca si el sa o placa deoarece chiar parea interesat de ceea ce ii spunea ea.Va rog sa-mi dati niste sfaturi in legatura cu aceasta problema si cat mai repede, daca se poate.
ofer FUNDA

3 răspunsuri:
| Kristelle a răspuns:

Cred ca incearca sa-si dea seama de provenienta pr tale. Intr'adevar din ceea ce ne spui, el pare interesat de ea. Eu cred ca vrea sa-si dea seama ce fel de persoana este..cine stie poate are planuri cu ea.

| Tpu26 a răspuns:

Si care este problema pentru care ai nevoie de sfaturi?

| maite13 explică (pentru Tpu26):

Problema are legatura cu prietena mea