| Ronaldo_Messi_2001 a întrebat:

De Craciun trebuie sa impart un cadou pe tema Craciunului unui coleg de clasa, dar nu stiu cine.Va rog dati-mi niste idei ma gandeam la o ciocolata, spuneti-va si voi niste pareri! Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| PeFuga a răspuns:

De obicei va spune si care este suma cadoului pe care trebuie sa îl luati si care probabil va fi 10-15 lei. Prin urmare nu ai multe variante. Eu as lua un ornament de brad mai de bun gust si o ciocolata cu mar si scorțișoară sau ceva ce aduce aminte de Crăciun. Sau in loc de ornament, o jucărie e plus in forma de ren sau de Santa. Cred ca merge si pentru baieti si pentru fete.

1 răspuns:
| Patricia12121212 a răspuns:

Pai depinde, daca e baiat ai putea un parfum (nu prea scump) si o ciocolata. daca e fata un colier, sau o caciulită speciala de iarna sau o esarfa frumoasa, incearca ceva ce se potriveste cu tema adica cu Craciunul.