| tdrana a întrebat:

Vine craciunul si am ramas in criza de idei.
Trebuie sa ii cumpar cadou prietenului meu si nu stiu ce sa ii cumpar. Ma gandeam sa ii cumpar o carte (Viata si moartea in linia intai.) avand in vedere ca invata la un liceu militar, dar am mai cerut pareri si mi s-a zis a e un cadou banal. Lant i-am cumparat de ziua lui, iar ceas anul trecut de craciun... chiar nu stiu ce sa ii mai cumpar. va rog am nevoie de ajutor kiss ( poate fii si un cadou cu tema craciunului daca este interesant)

2 răspunsuri:
| Lalaloveu a răspuns:

Ai putea sa ii faci ceva personalizat cu voi doi (bluza, tricou, breloc etc) sau sa iei o poza cu voi doi si sa o inramezi sau un album foto tot cu voi doi. Poate mai are si un hobby, atunci ii poti lua ceva care sa aiba legatura cu acel hobby. Sper ca te-am ajutat!

| brandsfashion a răspuns:

Aici http://www.cadouri-de-craciun.net gasesti sigur idei cadouri de Craciun pentru toata lumea si toate buzunarele!