| cristiyana a întrebat:

De craciun vreau sa arat "beton" pentru ale arata celor care m-au facut sa sufar ca au gresit, si sa le para rau.
vreau sa-mi iau ceva tocuri, niste pantaloni stransi si o bluza.credeti ca e bine.sugestii ceva as vrea.nu stiu sa iau camasa bluza mai lunga, bluza scurta, stramta. ce zicei. dau funda.plz big grinbig grinbig grin

6 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Pantaloni stransi iti recomand de la texwinking arata super sexy, dar trebuie sa ai anumite forme.si la aceia ti se potrivesc si bluze mai lungi, si maiouri negre sau de culori mai intense cu desene simple.Iti sugerez si un fard putin strident, mai ales la ochiwinking sa-i faci praf!winking

| Tourniquet a răspuns:

Daca esti slabuta si destul de inalta poti incerca :
-un dress negru, o rochie mulata pana la genunchi si niste balerini negrii.
-blugi skinny inchisi sau negrii, o camasa in carouri si niste tenesi din-aceea pe glezna.

| oAnna a răspuns:

Daca vrei o schimbare de ''look'', alegeti o frizura noua, http://www.pink-mania.info/frizuri/ si eu as alege o bluza mai lunga dar nu foarte stramta, ci pantalonii sa fie stramti si niste cizme cu toc si diferite accesorii, un lantisor sau un colier care sa stea peste bluza, si la bluza as alege culoarea gri sau desene amuzante ...si...succes;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai pantalonii stansi poti sa iei o bluza/camasa mai lungahappy
la mine arata `beton!love struck`

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna... daca vrei sa arati cuiva cine esti tu cu adevarat nu cred ca imbracamintea ii cel mai bun mod daca vrei sa arati cine esti tu cu adevarat dar infine asta este treaba ta in rest imbracamintea eu zic sa iti ei ceva ce iti vine bine daca ai un corp slab nu are trebui sa ai ceva stamt pe tine mai ales cu tocuri ai arata mai mult decat oribil parerea mea in rest baftaaaa :*:*

| pinkpwpgirl a răspuns:

Ai putea sa-ti iei o rochie mai scurta de culoare rosie sau oricare alta, fara bretele si niste pantofi cu niste strasuri nu foarte impopotonati si ai putea daca ai parul lung sa-ti faci niste onduleuri sau un coc...succeswinking