| Bogdaaan a întrebat:

Salut, vreau sa va intreb cu ce merge sa port bluza asta http://i59.tinypic.com/28i3j9k.jpg
Tin sa mentionez ca sunt baiat, si imi ajunge cam pana la fund, deci e mai lunga, ce pantaloni sau ce sa iau sub... camasa tricou?
ps:am primit-o si nu stiu cu ce sa o combin. Macar este frumoasa? la moda?:))

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E draguta bluza. Merge foarte bine cu un pantalon de blug, un tenis in picioare, si pe dedesubt un tricou deschis la culoare, preferabil alb cu un model in fata. Astfel il poti purta deschis sau chiar inchis si tot bine iti va sta happy

O zi placuta

| Bogdaaan explică (pentru anonim_4396):

Ce culoare sa aiba blugul?

| AlexandraCulea a răspuns:

Ti-as da un sfat, daca nu-ti place sa nu o iei ca atare! In loc de plover (bluza) poti sa-ti iei o jacheta de piele sau un tricou si peste o camasa(verde, albastra si poate in carouri ). Ti-ar da un aer mai fashion!